Bizi Takip Edin :
BAŞKANDAN MESAJ
BAŞKANDAN MESAJ

 

 


   HAYATINIZDA MUTLAKA BİR

 

" İYİLİK YOLU "

 

OLSUN


 

Gönül Dostlarının Murad Elleri sayesinde birlikten kuvvet doğar sözü gereği iyilik ve hayır yolunda daha hayırlı işler yapabilmek ve ihtiyaç sahiplerine maddi ve manevi yardım yapabilmek amacıyla hiçbir karşılık gözetmeksizin bu çok değerli yardımsever arkadaşlarımızla birlikte iyilik yoluna çıktık.

Gönül dostlarımız, etraflarında bulunan ihtiyaç sahiplerine destek olabilmek amacıyla ferdi olarak var güçleri ile çalıştıklarını bildiğimizden, hep beraber bu desteklerimizi dernek çatısı altında daha planlı, programlı ve yerinde kullanabilmek amacıyla bu kutsal iyilik yolu için maddi ve manevi tüm emeklerimizi birleştirerek büyük bir güç oluşturmaya karar verdik.

Hepimizin amacı, dernek tüzüğünde belirtilen faaliyetleri yaparak ‘veren el alan elden üstündür’ sözü gereğince hem dünya hem de ahiret yurdu için mutluluğa ulaşmaktır. Konuyla ilgili olarak Yüce Allah (c.c.) Bakara Suresi 272. Ayetinde: “Hayır olarak ne harcarsanız kendiniz içindir. Zaten siz ancak Allah’ın rızasını kazanmak için harcarsınız. Hayır olarak her ne harcarsanız -hiç hakkınız yenmeden- karşılığı size tastamam ödenir.’’ buyurduğundan, bütün gönül dostları olarak bu ayetin sırrına nail olabilmek için imkanlarımız ölçüsünde elimizden gelen hayır işlerini yapmamız gerektiğine inandık.

Bu çok değerli yardımsever arkadaşlarımızla birlikte, hiç karşılık beklemeden daha nice hayırlı işlerde hizmet edebilmeyi nasip etmesini, derneğimizin bütün insanlığa hayırlı olmasını ve hayırlı işler yapmasını, önümüze çıkabilecek engelleri aşmamızda bize yardımcı olmasını Yüce Allah’tan niyaz ederim.

Derneğimizin kuruluşunda emeği geçen bütün gönül dostlarına teşekkür eder, Yüce Rabbimden gönüllerindeki muradlarını ihsan etmesini niyaz ederim.

Yüce Allah (c.c)  yolumuzu açık, yaptığımız hayırları kabul etsin.

Yüce Allah'ın Selamı, Rahmeti, Mağfireti, Bereketi, Hidayeti ve Rızası veren elle alan el arasında köprü olan gönül dostlarının  üzerine olsun.

 

Tüm Hakları Saklıdır : 2014
Gizlilik Sözleşmesi | Erişilebilirlik
Tasarım ve Uygulama : Rota Medya